.

.

Жените Жилети за Бричење, Преносни Дама Жилети за Бричење Мали за Жени

Жените Жилети за Бричење, Преносни Дама Жилети за Бричење Мали за Жени

DEN 174.96

Пристапност
Во достапна форма

Безбеден И Ефикасен Бричење : сечилото е исклучителна, дизајнот е разумно, не се лизга, и тоа не е лесно да се гребење на кожата.Мулти Цел Лејди Бричење Нож : Може да се користи на сите делови на телото, погоден за underarms, нозете, рацете, итн.Внимателен се Справи со Дизајн : Нашата исклучителна хлапак е точна во производство, лесен за употреба, лесно да се сфати и не е лесно да слајд.Нож Главата Заштита, Безбедност И Нула Превенција : нож главата има заштитен слој одбивни за да се спречи гребнатини.Мал И Лесен : Исклучителен дизајн, лесно да се одржи многу погодно да ги врши, и може да се користи дури и за бизнис патувања.Функција : 1. Безбеден И Ефикасен Бричење : сечилото е исклучителна, дизајнот е разумно, не се лизга, и тоа не е лесно да се гребење на кожата.2. Мулти Цел Лејди Бричење Нож : Може да се користи на сите делови на телото, погоден за underarms, нозете, рацете, итн.3. Внимателен се Справи со Дизајн : Нашата исклучителна хлапак е точна во производство, лесен за употреба, лесно да се сфати и не е лесно да слајд.4. Мал И Лесен : Исклучителен дизајн, лесно да се одржи многу погодно да ги врши, и може да се користи дури и за бизнис патувања.5. Нож Главата Заштита, Безбедност И Нула Превенција : нож главата има заштитен слој одбивни за да се спречи гребнатини.Спецификација : Предмет Тип : Дама Razor Material : ABSColor : Пинк Пакет Листа : 1 x Дама Жилет.

Главните карактеристики

Item Type:
Lady Razor
Material:
ABS
Color:
Pink
Package List:
1 x Lady Razor :
Избор на клиент