.

.

Sandvik Coromant, N123F1-0318-RO 1125, CoroCut 1-2 Вметнете за Профилирање, Карбид, Неутрални се Намали, 1125 Одделение, (Ti,Al) N (Пакување од 10)

Sandvik Coromant, N123F1-0318-RO 1125, CoroCut 1-2 Вметнете за Профилирање, Карбид, Неутрални се Намали, 1125

DEN 4926.00

Пристапност
Во достапна форма

Предности на овој производ семејство : Безбедна и ефикасна обработка.Лесен за употреба.Plug and play adaptors направете го тоа лесно за да се поврзете на coolant.Разноврсна разделба и grooving.Sandvik Coromant N123 F1-0318-RO 1125, Coro Cut 1-2 Вметнете за Профилирање е дел од Coro Cut 1-2 производ семејство.Со лесно поврзан над и под coolant на сите алатки, заедно со исклучително крути пролет стегање механизам, Coro Cut 1-2 обезбедува навистина безбедна и ефикасна обработка.Системот ги покрива сите разделба и grooving апликации во повеќето материјали, од стандардизирани жлебови да разделба исклучување и профилирање во топлина отпорни супер легури.

Главните карактеристики

Избор на клиент