.

.

FFENFEI Види Бенд Компатибилен за Fitbit Полнење 5, Гроздобер Стил Кожа Wristbands Нерѓосувачки Челик Тока Брзо Ослободување Замена Бенд Ремени Хривнија Додаток #-4

FFENFEI Види Бенд Компатибилен за Fitbit Полнење 5, Гроздобер Стил Кожа Wristbands Нерѓосувачки Челик Тока Брзо

DEN 1756.80

Пристапност
Во достапна форма

Пакет се Вклучени : 1 X Кожа за на Рака.Ние ќе ви обезбедиме прекрасно шопинг искуство.Таа донесува тока дизајн, кој е лесно да се ажурираат и да го замени.Слим и модерен изглед додава повеќе модерен изглед на вашата види; модерен и атрактивен бои се направи оваа рака што изгледаат одлично, и тоа може да има убава професионален изглед на секоја прилика.[Компатибилни Модели] : FFENFEI Брзо Ослободување Прилагодливи Замена Wristband Компатибилни Додатоци за Fitbit Полнење 5 Smart watch.Идеален за Денот на Вљубените Подароци за Пријатели На Најдобри Божиќни Подароци за Friends For Fitbit - Полнење 5 Види,Кожа Замена Рака Ретро Стил Зглоб Бенд За Fitbit - Полнење 5 Опис на Производот : На единствен, навистина дише, лесни и удобни замена wristband има поголема флексибилност и потесен ширина.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 10-15 дена да бидат испорачани .Тоа е лесно да се стави на и полетување, и должината на дупка може да се прилагоди.Можете да избор на шема која сакате да се покаже себе си,и замена wristband е многу погодна за мажи и жени, спортски, партии, бизнис, спиење или други активности.Не е лесно да се лизга надвор.Лизгајте го конектори за да го види,ритам под прстенот може лесно да се поправи на тракерот.

Главните карактеристики

Избор на клиент