.

.

Khanka Тешко за Чување замена за DEWALT DCS369B Cordless Reciprocating Видов

Khanka Тешко за Чување замена за DEWALT DCS369B Cordless Reciprocating Видов

DEN 1391.76

Пристапност
Во достапна форма

Khanka Тешко Организатор Случај замена за DEWALT DCS312 B DCS369 B Cordless Reciprocating Видов со Компактен Виде Ножот Организатор Случај.Мека внатрешни работи за да се обезбеди Електроника и додатоци заштитени.Рака на Рака За одржување на уреди се безбедни и корисна,Лесни.Спакувани inclued : Еден Случај.Класичен патент погодност за лесно во Отворање и Затворање.Поддржан од 100% Пари Гаранција за враќање на, ова е сосема ризик купи; КЛИКНЕТЕ на Портокал копче за да го Нарачате Сега!.

Главните карактеристики

Избор на клиент