.

.

Aproca Тешко Патување Складирање за Носење, за DEWALT 20V MAX XR Reciprocating Видов(DCS367B)

Aproca Тешко Патување Складирање за Носење, за DEWALT 20V MAX XR Reciprocating Видов(DCS367B)

DEN 863.76

Пристапност
Во достапна форма

Еко-пријателски Материјал : Направен од Високо-густина ЕВА и 1680 D Материјал, премија Тешко ЕВА да се обезбеди трајност и долго-траен перформанси.Совршено се Вклопуваат : Специјално дизајнирани за DEWALT 20 V MAX XR Reciprocating Видов Само Алатка (DCS367 B).Удобен Дизајн : Удобно рамо, рака за лесна преносливост,Доаѓа со специјално мрежа џеб за други додатоци,Мазна, но силни двојно патент се лесни за отворање и затворање, кои ви даваат подобра користење на искуство.Голема Заштита : Стилски и Издржлив,го спречува било каква штета или гребење предизвикана од случајно bumping,намалува, обезбедува уред во добра состојба на патување или на отворено.За продажба е случај само(уред и додатоци не се вклучени).Aproca Тешко Патување Складирање за Носење, за DEWALT 20 V MAX XR Reciprocating Видов DCS367 B DCS387 B.

Главните карактеристики

Избор на клиент