.

.

Бисквити Ручек Кутија Патна Торба за Обновливи Изолирани Кулер Ручек Кеси Жените Mens Возрасни Аниме Пикник Tote Торба Со Прилагодливи Рамо Strapf за Логорување на Отвор?

Бисквити Ручек Кутија Патна Торба за Обновливи Изолирани Кулер Ручек Кеси Жените Mens Возрасни Аниме Пикник

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Наменети за сите возрасти, овој стилски ручек торба е лесен, свитлива и лесно да се носат, што го прави совршен подарок за момчиња и девојчиња, пријатели и семејството.Голем капацитет : Тоа ќе се вклопи во вашиот lunchbox, грицки, пијалоци, сендвичи, овошје или зеленчук совршено.Замрзнување во ice pack ќе биде подобро и новак.Лесно да се носат, засилен и преносни, цврсти и издржливи,rnthickened бисер памук алуминиум филм за зголемена изолација време,rnoxford ткаенина за издржливост, бисер памук алуминиум филм за лесно чистење не железо, не-исплакнете, издржливи.Тоа ќе го задржи вашето храна свежа и вкусна.Можете исто така да ја користите во вашата секојдневна работа и студија за да уживаат во свежо подготвена храна.Мали во големина и доволно големи за да се одржи вашиот ручек, ужина или овошје, а потоа можете да zip и да се заклучи во температурата.Овој подарок за вашиот пријател е значаен подарок.Се уште се загрижени за она што за да се добие вашето семејство за време на празниците?Не грижете се.Тоа ве потсетува да се со вашите пријатели засекогаш.Замрзнување во ice pack ќе биде подобро и новак.Ручек Големина : 22*20*12cm (8.Можете да го земете со вас во канцеларијата, или да се подготви здрав оброк за вашето семејство, или имаат убав недела пикник.Овој ручек торба изгледа мал, но има голем капацитет, совршен за одржување на вашиот lunchbox, грицки, овошје, па дури и протеини се тресат шишиња.rn Make вашиот ручек забава со Аниме Оброк Пакет. Ова е подарок за семејството и децата.Корисна како ручек торба, пикник торба, намирници торба или шопинг торба.Ручек кутија големина : L : 8.5 ×Ширина : 5×Висина : 8 инчи.Предниот џеб е од надвор и супер корисна за организирање мали предмети како вашиот телефон, копчиња, картички, мали салфетки.Моден Ручек Торба : Ова ручек торба може да се користи како ручек торба, пикник торба, намирници торба, храна торба или шопинг торба.Можете да дадете ручек торба како подарок, на денот на Благодарноста, родендени, Божиќ, Денот на Мајката и на Таткото Ден!.Должина : 8.Спецификација : Материјал : Оксфорд ткаенина.Совршен подарок : Деца одат на училиште, семејства одат на работа, и ручек кеси се потребни на целата година.Тоа може да се задржи вашата храна ладно или топло околу 4 часа.

Главните карактеристики

Material:
Oxford cloth.This lunch bag is made of high density Oxford cloth and thick aluminium foil. :
It will keep your food cool or warm for about 4 hours. :
It will keep your food fresh and tasty. :
Freezing in an ice pack will be better and fresher. :
The thicker material will keep you warm, cold and fresh. :
Small in size and large enough to hold your lunch, snacks or fruit, then you can zip it up and lock in the temperature. :
Lunch Size:
22*20*12cm (8.5*8*5 Inches)
Keep your phone, wallet, keys, cards, chargers, small napkins and any other small items in this 8x5 inch front pocket. :
Handy as a lunch bag, picnic bag, grocery bag or shopping bag. Easy to carry, reinforced and portable, sturdy and durable,rnthickened pearl cotton aluminium film for enhanced insulation time,rnoxford fabric for durability, pearl cotton aluminium film for easy scrubbing Do not iron, non-rinse, durable. :
Our beautifully patterned meal bags can add a lot of fun to a meal bag containing a delicious lunch when you see the fun,rncute cartoon patterned meal bags that can bring you a good mood for the day.rnMake your lunch fun with the Anime Meal Pack. :
Designed for all ages, this stylish lunch bag is lightweight, foldable and easy to carry, making it the perfect gift for boys and girls, friends and family. :
1. This is a gift for a friend. True friendship is a journey that never ends. It reminds you to be with your friends forever. This gift for your friend is a meaningful gift. :
2. This is a gift for your family and children. Are you still worried about what to get your family for the holidays? :
Don't worry. It is right here. A unique lunch bag for your family is a great choice. :
You can use it to pack healthy snacks or food to enjoy a nice Sunday picnic with your family and friends. You can also use it in your daily work and study to enjoy freshly prepared food. :
Избор на клиент