.

.

Екран Заштитник Случај Компатибилен со Fitbit Полнење 5 Smartwatch, Сите Околу TPU Позлатен Заштитна Маска Отпорен на Гребење Школка Додатоци (Транспарентна) Види не се Вклу?

Екран Заштитник Случај Компатибилен со Fitbit Полнење 5 Smartwatch, Сите Околу TPU Позлатен Заштитна Маска Отпорен

DEN 105.12

Пристапност
Во достапна форма

Практичен Случај : Со овој случај, нема потреба да се грижите за магла на екранот предизвикани од пот по вежбање, или на температурна разлика по враќањето од надвор.Ексклузивен Дизајн : Прецизни намалувања се овозможи лесен пристап до сите контрола на клучеви, и сите-коло заштита може да засолниште страни и агли на вашиот уред за Fitbit Полнење 5 од судири и гребнатини.Премиум TPU Материјал : Овој заштитен случај за Fitbit Полнење 5 може да се засолниште на телото и на рабовите на вашиот уред од влијание или гребење.Овој случај е издржлив, флексибилен и да се перат.Одлично Компатибилност : Нашите заштитни случај за Fitbit Полнење 5 е специјално дизајниран за да се направи вашиот уред трајни и да бараат повеќе елегантен.Лесен и Удобен : Додадете најмалите јачина на звук на вашиот уред.Од вашата работа да тренингот, овој случај никогаш нема да стане товар на вашиот зглоб.Карактеристики : Материјал : TPUApplication : одговара за Fitbit Полнење 5 Product тежина : околу 5g Color : транспарентни, electroplated black Packing Листата : TPU Случај*1 Белешки : Поради светлосни ефекти и снимање агли, бојата на објектот и тоа што е прикажано на сликата може да имаат нијанса.Поради рачни мерења на локации, може да се толеранцијата на производ големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент