.

.

рака sanitizer носителот со празни шишиња (аутизам, медицинска сестра pack)

рака sanitizer носителот со празни шишиња (аутизам, медицинска сестра pack)

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Овие различни keychain носители и празните шишиња се соодветни за да се пополни со лосион, сапун, клима уред, или било кои други течности, и тие се идеални за дом, канцеларија, патување, активности на отворено, и многу повеќе.Постојат толку многу дизајни и разни бои, за да изберете од.Тие можат да ги задоволат вашите различни потреби и повеќето луѓе интереси.Постои дури и дизајн за аутизам свест и оние frontline медицински сестри.Издржлив материјал : keychain држачот е изработен од neoprene и обновливи флип капа шишиња се изработени од квалитетни пластични, мазна на допир, трајни и здрав.Тие ќе ви трае долго време.Пополни 30 ml/ 1 мл празни шишиња со течни производи, а потоа вметнете шише во вашиот keychain носителот, тоа е погодно само за да го закачите на вашите клучеви, вреќи, појас, или purses.Не само што лесно може да се пополни со вашиот омилен рака sanitizer, лосион, сапун, клима уред, или било која друга течност, но може да биде едноставен подарок за да ги споделите со вашите пријатели.Совршени за подароци за родендените и празниците.Прави големи порибување stuffers.Моделот Име : аутизам, медицинска сестра пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент