.

.

АК-Интерактивна Маскирање Лента за Криви, 6mm

АК-Интерактивна Маскирање Лента за Криви, 6mm

DEN 86.64

Пристапност
Во достапна форма

6 mm маскирање лента за криви.Совршена контрола, без остатоци.Бидете криви на било која форма или на образец кој ќе ви треба.Направени од мека смола материјал.АК-Интерактивна Маскирање Лента за Криви, 6mm - Пластични Модел на Градење на Бои и Додатоци # 91256 mm маскирање лента за криви.Совршена контрола, без остатоци.Снимката е направена од мека смола материјал, дозволувајќи им на лента да се придржуваат во крива линија додека спречување на боја од лизгање во маскирани исклучување области.Оваа лента ви овозможува да се направи облини на било која форма или на образец кој ќе ви треба.Овој производ ќе работат и за крошна маскирање, сликарство фабрика спирали и сложени маскирна шеми.

Главните карактеристики

Избор на клиент