.

.

Mlide Плус Големина Tankini бански костуми perfect за Жените Лето Кул Бикини Костим за капење 2 Парче Стомак Контрола Висока Waisted Костим за Капење

Mlide Плус Големина Tankini бански костуми perfect за Жените Лето Кул Бикини Костим за капење 2 Парче Стомак

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Кој е дизајниран со ruched обликувањето панел кој се создава ласкави силуета.Тоа е навистина мека плус големина бански одговара за сите раст и многу удобен за носење и да пливаат во.бански flatters вашиот криви и е удобен за носење.Перење Предлог : Рака мие ладно и висат сува.83 Половината : 61-66cm/24.Класичен стил,помалку е повеќе,едноставно е убавина!.Симпатична и додворувања.Жените Печатење Push-up Градник Бикини Поставите Плажа Бански костими за капење Кој е совршен за на плажа струка, основните аква фитнес , базен партија и други прилики.83" ✿★✿Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 86-91cm/33.Оваа жените костими за капење е совршен за на плажа, базен, крстарење, одмор или каде на друго место твоето срце желби.Мазна, еластичен, комфорни и издржливи за долго време облечен.Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение ✿★✿☞Големина Графикони : ✿★✿Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 81-86cm/31.55" Половината : 71-76cm/27.98" Хип : 91-97cm/35.86" Половината : 56-61cm/22.92" Хип : 105cm/41.Изградена во тенки и меки им помогнам на поместена без челик,отстранлив за машина за чистење.Плоштад вратот и backless костим за капење,едно парче бански костуми perfect за жените стомак контрола.Висок директно назад сечење,Едно Парче бански костуми perfect ,Секси,Backless,Стомакот Контрола, да им Помогнам, Ruched, Ретро костими за Капење,Плус Големина на костими за капење.И оваа секси едно парче костим за капење, за жени е голем скромни костим за капење, со голема покриеност во стомакот област да се скрие испапчен.

Главните карактеристики

Избор на клиент