.

.

NUOBESTY 3Pcs Дрвени Nutcracker Украс Божиќ Дрво Виси Кукла Кукла Дрво Cutouts за Божиќ Одмор Партија Услуги Декорации

NUOBESTY 3Pcs Дрвени Nutcracker Украс Божиќ Дрво Виси Кукла Кукла Дрво Cutouts за Божиќ Одмор Партија Услуги

DEN 203.76

Пристапност
Во достапна форма

Nutcracker Дрвена Кукла Божиќ Приврзоци Божиќ Дрво Виси Украси.Нејзините материјал е премија и носат-отпорни, дрвен материјал, добра текстура, нежен изработка, убава и празнична.Дрвени војник декорација можете да додадете свечена и пријатна атмосфера на партиски прослави.Соодветна големина; костум за совршен маса, полица, counter врвот, а на повеќе места.Прекрасен подарок за избор за семејства или пријатели, или секој кој сака орев војник.Description Nutcracker Дрвена Кукла Божиќ Приврзоци Божиќ Дрво Виси Decorations Features - Материјал : Дрво.- Боја : Избрани Боја.- Големина : 12.00 x 8.00 x 0.30 cm 4.72 x 3.14 x 0.12 инч.Пакет Including3 x Приврзоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент