.

.

Promsup Mens Плоштад Црвена Гранат Рубин Нерѓосувачки Челик Solitaire Свадба Бенд Прстени Накит (10)

Promsup Mens Плоштад Црвена Гранат Рубин Нерѓосувачки Челик Solitaire Свадба Бенд Прстени Накит (10)

DEN 232.80

Пристапност
Во достапна форма

Состојба : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет.Метал Тип : 316 L не ' Рѓосувачки Челик.Главниот Камен : Гранат.Бонус : Дојде со убава кутија.Пакет содржи : 1 компјутер.Answer : ___________________________ Note : : слики на предмети се земени од реалниот акции под бела светлина ефекти.можеби бојата и големината на материјални добра се различни од сликата, поради различни компјутери, ве молиме не се однесуваат на боја и големина на информации во описот.Ви благодариме за вашиот љубезно ве молиме да се разбере.

Главните карактеристики

Избор на клиент