.

.

Пред Седиштето Автомобил Покритие Заштитник за Куче, WEEKSUN Водоотпорен 600D Оксфорд Милениче столче Покрие со Целосна Заштита, Носат-Отпорни, Nonslip Scratchproof, која одговар

Пред Седиштето Автомобил Покритие Заштитник за Куче, WEEKSUN Водоотпорен 600D Оксфорд Милениче столче Покрие

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

(Нема повеќе да се грижиш евтини куче седиште покрие урнатините вашиот седишта. Целосна заштита со потпирачи за глава покритие и од страна на клапи.веќе не мора да се грижите за нечистотија, барака или ноктот марки на вашиот терени. Складирање џеб avaliable за чување на кучето материјали, поводник, играчки, и други мали нешта.Тоа исто така се користи топла притискање на технологијата наместо да quilting, без игла дупка, за да се избегне вода, протекување. Дополнителни безбедносни појас на располагање за да се задржи вашиот pooch безбедно во неочекувани настани. * За темелно чистење : исплакнете го, висат да се исуши. Макс водоотпорност со надградена мрежа шема со 4 водоотпорен слој плус топла притискање технологија.Овој автомобил пред седиштето капакот бил направен од надградена мрежа шема со 4 водоотпорен слој за екстра comfortability. Дополнителни stickness со 1 седиште сидро и 3 брзо ослободување трајни токи(други " само 2, дури 1) 4.И тоа може да се чуваат во место, благодарение на дополнителни седиште сидро.WEEKSUN водоотпорен пред седиштето покрие со потпирачи за глава покритие, од страна на клапи и појасот, целосно да се заштити вашиот автомобил пред седиштето од гребнатини, кал, хаос и повеќе.Со потпирачи за глава покритие и од страна на клапи, нашите WEEKSUN пред столче покритие за кучиња може да се обезбеди целосна заштита на вашиот седиште од гребење.Уживајте во патувањето и споделување на среќа со вашите кучиња~ Главните Предности Споредуваат со Други : 1.НЕМА ДА СЛАЈД ИЛИ се ЛИЗГА - Со 3 брзо ослободување трајни токи, можете лесно да го инсталирате овој автомобил седиште се покријат во секунди.Нема повеќе да се грижиш евтини куче седиште покрие урнатините вашиот места.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.Чувајте ги третира, храна, играчки, или куче поводник па ти си секогаш подготвени за движење.

Главните карактеристики

Избор на клиент