.

.

SANON Преносни Reciprocating Видов Адаптер со sawzall ножеви, Промени Електрични Вежба Во Reciprocating Електрични Видов

SANON Преносни Reciprocating Видов Адаптер со sawzall ножеви, Промени Електрични Вежба Во Reciprocating Електрични

DEN 1149.36

Пристапност
Во достапна форма

Овој пренослив reciprocating видов комплет промени електрични вежба во reciprocating видов.Вклучувајќи 1pcs reciprocating видов Комплет, 3pcs reciprocating видов ножеви, 1pcs клуч.Внесување моќ зависи од вашите сопствени електрични вежба, па тоа не е одреден број.Безбедноста на пила, ефикасно да се подобри ефикасноста на вашата работа.Ергономски рачка која е многу полесно и побезбедно за носење.Одговара за дрво, метал cutting.Во споредба со традиционалните електрични пили,ова Reciprocating Видов е лесен и пренослив.

Главните карактеристики

Избор на клиент