.

.

Бела Tripod Наутички Гроздобер searchlight центарот на Вниманието Подни Светилки Морски Антички,од 42 инчи,Бела

Бела Tripod Наутички Гроздобер searchlight центарот на Вниманието Подни Светилки Морски Антички,од 42 инчи,Бела

DEN 2640.00

Пристапност
Во достапна форма

висина : 40 инчи, Главата големина : 6.5 инчи X 9 Инчи , Земјата дијаметар : 16 инчи.Материјал & крај : Алуминиум - полиран финиш, Бела tripod дрвени.Сијалица сјај : E 27 ( 3 Вати) инсталации : како по земја стандарди ( ау,еу,велика британија,сад ).Спакувани во две различни парцели , брановидни извоз пакување, Волумен тежина : 4.500 kg.Исклучиво наведени & Продаваат од страна на колекционерски предмети се Купи.Дами избор подот светилка searchlight е убаво направена специјално за дами, дрво е обоен во светло тежина бела боја, за да одат заедно со вашето појавување на соба/домашна декорација.Продавница оркестарот searchlight користи при висока класа мода и ентериер декоратор канцеларии доаѓа со многу добар квалитет 3 вати - LED Сијалица.

Главните карактеристики

Избор на клиент