.

.

ПЕЧАТ-ДАЛИ Дизајн Маскирање Лента (ks-ct-1007)

ПЕЧАТ-ДАЛИ Дизајн Маскирање Лента (ks-ct-1007)

DEN 90.00

Пристапност
Во достапна форма

Дизајниран Washi маскирање лента од налепница, стотици дизајни се достапни како Јапонски Washi маскирање лента или изработката лента.Пакет Димензии : 7.1 H x 2.5 L x 7.1 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.027 килограми.Земја на Потекло : Јапонија.Дизајниран Washi Маскирање лента од налепницата на производителот ПЕЧАТ-ДАЛИ во Јапонија, стотици дизајни се достапни како Јапонски Washi Маскирање лента или изработката лента.

Главните карактеристики

Избор на клиент