.

.

Секој Љубов Мини РК Quadcopter, 2.4 GHz 4CH 6-Оската Жиро 3D НЛО Летало FPV WiFi Нано Камера Quadcopter (Црвено)

Секој Љубов Мини РК Quadcopter, 2.4 GHz 4CH 6-Оската Жиро 3D НЛО Летало FPV WiFi Нано Камера Quadcopter (Црвено)

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

Хеликоптер Извор на Енергија : 3.Оваа неверојатна креативна електрични RC хеликоптер машина е направен од лесен и супер тешка материјал 5.Функција : 1.Далечинска Контрола на Далечина : 10-15 милиони 6.Спецификации : 1.Нагоре и надолу, полнење, се сврти лево и десно се претвори 2.Ова е исто така добар подарок за вашите деца и пријатели.Контактот големина : 8 x 2 x 5 см (L x W x H) 4.Боја : Црна, Црвена, Жолта, Сина 2.Шарени осветлување светилки напојува ноќ визија технологија е адаптиран за да се направи овој канал RC хеликоптер достапни за ноќно летање 3.Било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас и ние и ветуваме да работат напорно за да им помогне да се реши проблемот.

Главните карактеристики

Избор на клиент