.

.

Caldwell е Медиокритет Влошки Перат Куче Пишам Влошки за Обновливи Кутре Влошки Екстра Абсорбента 5 Слој Quilted Водоотпорен Whelping Обука Кинолошки Гајба Мебел Милениче Вло

Caldwell е Медиокритет Влошки Перат Куче Пишам Влошки за Обновливи Кутре Влошки Екстра Абсорбента 5 Слој Quilted

DEN 695.76

Пристапност
Во достапна форма

Супериорен Квалитет : Caldwell е 5-слој Медиокритет Влошки се премиум перат пишам влошки за кучиња од сите возрасти и големини.Од Bullmastiffs да Teacup Poodles, whelping кучиња, puppies, па дури и за старите incontinent кучиња, овие куче пишам влошки имаат ли опфатени!.Еко-пријателски и Економски : Не трошете пари или испрати оние што се за еднократна употреба кутре пишам влошки за нашата депонија.Да биде добро за вашиот паричник и нашата планета!Caldwell е перат Медиокритет Влошки се добар избор.Мулти-Цел : Нашата одржлив медиокритет пишам влошки се одлични за мачки, зајаци и само за секое домашно милениче.Обидете се обидел вашето домашно милениче патување гајба со мала куче подлога.Или обидете се на нашиот голем куче пишам подлога во вашиот автомобил, заштита на вашиот мебел со нашите средни кутре медиокритет подлога.Се користи во рамките на храна и вода чаши.Нашата голема куче пишам подлога е дури и совршен за нас луѓето, кои можеби ќе треба малку повеќе душек заштита во текот на ноќта.Само ставете ја под вашата опремени лист и никој нема да знае дека е таму!.Лесно Грижа и Одржување : Caldwell е обновливи куче пишам влошки имаат едноставни грижи инструкциите.Машина или рака мие вашиот обновливи пиш пиш влошки во ладна или да се излади водата.Не користите било кој тип на ткаенина омекнувач, како ова ќе се уништи слоеви на absorbency во Медиокритет Подлога.Собори сува на ниско ниво.Вашиот перат пишам влошки ќе трае за околу 300 мие секој со соодветна грижа и одржување.Нашата мисија е да им се даде миленичиња љубовници насекаде на најдобар квалитет на производи е можно.Повеќе Големината и Пакет Опции : мали 18" x 24" (4 Пакет вклучува 1 кутре печати, 1 хексагонални печати и 2 обични сива боја) медиум 24" x 36" (3 Пакет вклучува 1 кутре печати, 1 хексагонални печати и 1 обична сива) големи 30" x 36" (2 Пакет вклучува 1 кутре печати и 1 хексагонални печатење) екстра-големи 60" x 60" (Еден Пакет вклучува 1 обична сива боја).

Главните карактеристики

Избор на клиент