.

.

yunshuoa Сува Храна Фармацевт 6-Мрежа за Складирање,Ѕид Монтирани Житни Фармацевт со Капаци,Домашна Кујна за Чување на Резервоар Зрна Ориз Кофа Складирање Кутија на Ор?

yunshuoa Сува Храна Фармацевт 6-Мрежа за Складирање,Ѕид Монтирани Житни Фармацевт со Капаци,Домашна Кујна за

DEN 796.08

Пристапност
Во достапна форма

Погоден за различни видови : погоден за голем број на сува храна, како што се житни култури, бонбони, овес, ореви, грав, ориз, итн.Ги исполнуваат семејните потреби.Запечатени чување : На горниот капак има добра воздух стегање, кој помага во спречување на храна од застарени и ја задржува својата свежина.Дистрибуција на побарувачката може да се задржи хигиената на храната.Лесно да се работи : само место на сад под фармацевт и притиснете на копчето за да се добие контролирани делови.Вежба за децата : Тоа е идеален избор за родителите кои промовирање на независноста на нивните деца или оние кои живеат во здрава или тежина-чувствителни луѓе.Може да се wall-монтирани : жито фармацевт може да се закачи на ѕид без преземањето на просторот и одржување на кујната чиста и уредна.Транспарентна тело е погоден за следење на останатата храна. (Со исклучок на куки).Опис : мулти-комбинација жито фармацевт може да се одржи различни видови храна, како што се бонбони, житарки, ориз, итн.Тоа е едноставен за користење и може да се контролира со притискање на button Material : PPColor : бела и transparent Size : 36.6*12.6*32.4 cm Purpose : може да се одржи 10kg на grain Features Sealed дизајнот да се задржи на зрна здрава и fresh Transparent тело, храна може да се види во кутија, и големи capacity Can бидат обесени дизајн, не окупираат складирање space Note Cereal кутии можат да бидат обесени, но производот не содржи виси hooks The големина се мери рачно, не може да биде малку грешка, која ќе не влијае на користењето.

Главните карактеристики

Избор на клиент