.

.

Deschem Лабораторија Килибар Стакло Reagent Шише,Широко Устата,Браун Колба Со Земјата Затка

Deschem Лабораторија Килибар Стакло Reagent Шише,Широко Устата,Браун Колба Со Земјата Затка

DEN 568.80

Пристапност
Во достапна форма

Биде Направен Од G3.3 Borosilicate Стакло.Annealing Точка 560℃.Линеарен Коефициент на Ширење 32×10-7/℃.Омекнување Точка820℃.Deschem Лабораторија Килибар Стакло Reagent Шише,Широко Устата,Браун Колба Со Земјата Stopper1,За reagent или ткиво култура медиуми.Autoclavable.2,Тешки wall3,Направени Од Borosilicate Galss.

Главните карактеристики

Избор на клиент