.

.

Pebeo Сјајот во Прав Ткаенина Боја, 10gm, Дијамант

Pebeo Сјајот во Прав Ткаенина Боја, 10gm, Дијамант

DEN 192.48

Пристапност
Во достапна форма

Парична казна сјај за декорација на сите видови ткаенини.Идеално користи со Setacolor постојан ткаенина лепак или Setacolor 3 D лепак.Исто така, може да се меша со Setacolor Светлина Ткаенина опсег.Земја на Потекло : ФРАНЦИЈА.Тоа е, рече дека ќе се облекуваат според вашето расположение.Но, зошто да не и обратно?Со Pebeo Setacolor ткаенина бои, вие не само што може да даде облека нов живот, но, исто така, перници, lampshades, табела постелнина и многу повеќе!Сите што е потребно е пенкало или четка и неколку Pebeo ткаенина бои.Трансформира вашиот ткаенини со свој допир на магија!На Setacolor спектар сега, исто така, вклучува Сјајот во Прав, убав сјај за декорација на сите видови ткаенини.Идеално, овој производ треба да се користи со Setacolor постојан ткаенина лепак или Setacolor 3 D лепак.Исто така, може да се меша со Setacolor Светлина Ткаенина опсег.

Главните карактеристики

Избор на клиент