.

.

ПЕЧАТ-ДАЛИ Дизајн Маскирање Лента (ks-dt-10005)

ПЕЧАТ-ДАЛИ Дизајн Маскирање Лента (ks-dt-10005)

DEN 88.56

Пристапност
Во достапна форма

Дизајниран Washi маскирање лента од налепницата на производителот ПЕЧАТ-ДАЛИ во Јапонија, стотици дизајни се достапни како Јапонски Washi маскирање лента или изработката лента.ПЕЧАТ-ДАЛИ следење на хартија декорација лента 15mm x 3М, кира-pika, слон приказна.Пакет Тежина : 0.018 килограми.Пакет Димензии : 1 L x 5.3 H х5.3 W(сантиметри).Дизајниран Washi Маскирање лента од налепницата на производителот ПЕЧАТ-ДАЛИ во Јапонија, стотици дизајни се достапни како Јапонски Washi Маскирање лента или изработката лента.

Главните карактеристики

Избор на клиент