.

.

TJLSS Милениче сигурносен Појас Воздржаност Прилагодливи Најлон Милениче Воздржаност Возило сигурносен Појас се Подигнат Пет Додатоци

TJLSS Милениче сигурносен Појас Воздржаност Прилагодливи Најлон Милениче Воздржаност Возило сигурносен Појас

DEN 1303.20

Пристапност
Во достапна форма

Безбедност тока.Прилагодливи тока дизајн, лесен за користење, слободен да се прилагоди на јаже должина.Двојно безбедност, силни и издржливи, наменета за домашни миленичиња нега.Применливи предмет : Општа намена.Сезона : Сите сезони.Безбедност тока.Прилагодливи тока дизајн, лесен за користење, слободен да се прилагоди на јаже должина.Двојно безбедност, силни и издржливи, наменета за домашни миленичиња нега.Применливи предмет : Општа намена.Сезона : Сите сезони.Тип : Седиште belt Material : Nylon Type : Пет Products Function : Брз release Color : A, B, C, D, E 5 бои се available Package вклучува : 1 x домашно милениче безбедноста beltnotes : 1. Може да има некои мали разлики помеѓу бојата на сликата и вистинскиот објект.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 1-2mm.Главниот производ е главен производ, другите не се за продажба.Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 1-2mm.

Главните карактеристики

Избор на клиент