.

.

RHOX Тркало Покрива, Сет од 4, 10 Daytona Хром

RHOX Тркало Покрива, Сет од 4, 10 Daytona Хром

DEN 478.80

Пристапност
Во достапна форма

RHOX Тркало Покрива, Сет од 4. Лесна инсталација на E-Z-Go, Клуб Автомобили и Yamaha голф коли.Стил : Daytona.Боја : Хром.Големина : 10".Реден Број : КАПА-0064 Солиден делови за вашиот возење.RHOX е индустрија-водечки производител на автомобил голф додатоци.Почетокот со гуми, тркала, и подигнете колекции, на RHOX бренд има порасна на над 1000 производи низ сите додаток категории за три големи голф автомобил производители : Клуб Автомобили, E-Z-Оди, и Јамаха.Многу од производите развиена од страна на RHOX се заштитна марка и патентиран и RHOX е посветен да продолжи проектирање, инженеринг и производство на нов, квалитетен, најсовремена опрема.Поделба на Црвениот Јастреб, RHOX беше основана во 2007 година по свесни за потребата за нови производи во голф автомобил cid).Работа во голф автомобилската индустрија за над 45 години, основачите и раководството на Црвено Јастреб имаат потекло е потребно да се изгради на RHOX бренд.Поради нивното искуство и посветеност, RHOX стана меѓународно призната име за сигурен и солиден додатоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент