.

.

1 нога RG142 N СТРАНАТА ЖЕНСКИ UHF Машки Агол Pigtail Скокач коаксијален АНТЕНСКИ кабел 50ohm Брзи Превозот САД

1 нога RG142 N СТРАНАТА ЖЕНСКИ UHF Машки Агол Pigtail Скокач коаксијален АНТЕНСКИ кабел 50ohm Брзи Превозот

DEN 500.40

Пристапност
Во достапна форма

РГ-142. Конектор 1 - N СТРАНАТА ЖЕНСКИ.Конектор 2 - UHF Машки Агол. 1 нога.Брзи Превозот Од САД!. 1 нога RG142 N СТРАНАТА ЖЕНСКИ UHF Машки Агол Pigtail Скокач коаксијален АНТЕНСКИ кабел 50ohm Висок Квалитет, Брзо САД Превозот.

Главните карактеристики

Избор на клиент