.

.

FFENFEI Еластична Види Бенд Компатибилен за Fitbit Luxe, Меки Силиконски Рака Спортски Види Рака Хривнија Брзо Ослободување Прилагодливи Замена Wristband Додаток (220mm) #-2

FFENFEI Еластична Види Бенд Компатибилен за Fitbit Luxe, Меки Силиконски Рака Спортски Види Рака Хривнија Брзо

DEN 352.80

Пристапност
Во достапна форма

Можете да избор на шема која сакате да се покаже себе си,и замена wristband е многу погодна за мажи и жени, спортски, партии, бизнис, спиење или други активности. [Лесно да се Замени]: спорт рака за Fitbit Luxe е многу лесно да се intall и да ги отстраните.Издржлив и силен,многу лесен и мазна, За Fitbit Luxe бендови не се малку,бришење или иритираат вашата кожа. [Повеќе Избори]: Повеќе модерни бои за да го изберете.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.Боја и големина на пакување метод на додатоци и надворешното пакување, ве молиме обратете се до конкретната ситуација.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 10-15 дена да бидат испорачани .[Компатибилни Модели] : FFENFEI Замена Бендови Компатибилни Додатоци за Fitbit Luxe Smart watch. [Најдобрите Подароци]:Овој високо квалитетен моден замена бендови не е само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подароци за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл.Не е лесно да се лизга надвор.

Главните карактеристики

Избор на клиент