.

.

NA Милениче Кревет Octagonal Куче кафез Doghouse Cathouse кафез Свитлива Оксфорд Ткаенина Ограда милениче Материјали

NA Милениче Кревет Octagonal Куче кафез Doghouse Cathouse кафез Свитлива Оксфорд Ткаенина Ограда милениче Материјали

DEN 1111.20

Пристапност
Во достапна форма

Оксфорд ткаенина свитлива, лесен за носење, отворено и преносни.Ткаенината е добро, удобно, пространа и дише за долго време.Оградата е затворена.Тоа е погодно да се види на блендата врата во секое време без секогаш чувари на големи светларникот.Тоа е удобен за бебето, за да влезе и да излезе во било кое време.Постојат пет бои да се избере големи, средни и мали модели погоден за различни големини на бебето.Производот има голем активност простор и може да биде укината без зафаќа простор.Материјал : Оксфорд cloth Product Категорија : Пет Bed Color : беж pink Color : беж бела gray Color : Brown Color : blue + Black Color : Црвено + Black Color : овошје Зелена Black Specification : 73*73 * 43cm Specification : 91*91 * 58cm Specification : 114*114*58 Pet шатор : кучиња и мачки испорака соба кучиња и мачки minipet шатор.

Главните карактеристики

73*73 * 43cm :
Specification:
91*91 * 58cm
Specification:
114*114*58
Pet tent:
dogs and cats delivery room dogs and cats minipet tent
Избор на клиент