.

.

Коса Екстензија Клипови Невидливи Здрав за Коса Екстензија У Облик, со Гума 9-Заби Ткаат Toupee Клипови Перика Клипови Коса Snap Клипови(Беж)

Коса Екстензија Клипови Невидливи Здрав за Коса Екстензија У Облик, со Гума 9-Заби Ткаат Toupee Клипови Перика

DEN 1958.40

Пристапност
Во достапна форма

reat за перики, косата ткае, итн., овие snap-чешел клипови може да ви помогне да ја завршите DIY коса екстензија, во собата и да се вклопи во вашиот перики, екстензии за коса и hairpiece лесно.nsures безопасни за вашиот скалп, со силиконска лента може да се заштити вашата коса и скала се држат настрана од влечете и повреди, и малку дупки обезбеди погодности за поврзување или шиење на перика.snap перика клип е направен на квалитетот гума и нерѓосувачки челик, издржливи и безбедни за употреба, мека гума направи удобно да се носат, може да се примени за долго време.Количина : 10 КОМПЈУТЕРИ.Големина : 3.2 cm.Материјал : Метал, Rubber Color : Црна, Беж, Темно кафена, Светло brown Package Вклучува : 10 * Перика Clips Type : Перика Clips Quantity : 10 PCSSize : 3.2 cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент