.

.

YYDS Женска Лето Писмо за Печатење Резервоарот на Врвот О Вратот Блуза без Ракави Т Кошули Секојдневен Лабава Одговара Tees

YYDS Женска Лето Писмо за Печатење Резервоарот на Врвот О Вратот Блуза без Ракави Т Кошули Секојдневен Лабава

DEN 282.72

Пристапност
Во достапна форма

Забелешка : Различни продавачи имаат различна големина на топ листите, ве молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да го купат.Високо квалитетен материјал.Мека ткаенина со малку еластичен.мала тежина,дише и да не се види преку.Маиците се многу удобен за носење и да не се чувствуваат помал во пазуви.бела резервоарот блузи, за жени бела резервоарот на врвот исечете резервоарот блузи, за жени со вграден градник само мојата големина на резервоар врвот плус големина жените огромен резервоар блузи, за жени резервоарот блузи, за жени трендовски женска flowy резервоарот на врвот плус големина женска резервоарот на врвот женска резервоарот на врвот лето сечење на врвот на резервоарот блузи, за жени.Pefect носат со фармерки или leggings во пролет,лето,есен или зима.Погоден за еден неврзан секојдневниот изглед и било какви прилики, особено за статистика,партии,клубска и датира.Вие ќе добиете пофалби кога ќе се носи оваа кошула.

Главните карактеристики

Избор на клиент