.

.

Американската Нинџа Воин Конкуренција Пречка се Разбира - Конкуренција Трка Разбира - Одлично За Деца, Тинејџери и за Возрасни Спортисти - Совршен Отворено Забава Т

Американската Нинџа Воин Конкуренција Пречка се Разбира - Конкуренција Трка Разбира - Одлично За Деца, Тинејџери

DEN 1510.80

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е време да се стави на вашиот нинџа воин обука на тест со Американскиот Нинџа Воин Конкуренција во Собата.Од глава-до-глава, тим или ограничено конкуренција, оваа заврши 33-парче сет им овозможува на десетици различни set-up прозорци.Без разлика на возраста или нивото, можете да креирате разбира и голема семејна забава за да одговара.Комплет вклучува дијаграми за предложениот предмет set-up прозорци, два 30" x 20" армирано-хоп вреќи, осум 14" агилност прстени со двојна употреба конектори, две конкуренција скок јажиња, борови дрва мечка ползи постови, и над 150' на twine.Глава-до-глава, тим или ограничено конкуренција!Вклучува 2 хоп вреќи, 2 да скокаат јажиња, 8 агилност прстени со конектори, мечка ползи Користите предложи предметот set-up прозорци или да креирате ваши!.Возрасти 3+.Се одобрени од страна на Американската Нинџа Воин за врвот обука.

Главните карактеристики

Избор на клиент