.

.

Ostomy Непропустлива Бариера Лента Лента: 10Pcs Ostomy Бариера Прстен Течење - Доказ Hydrocolloid Полнила Ostomy Торба Материјали

Ostomy Непропустлива Бариера Лента Лента: 10Pcs Ostomy Бариера Прстен Течење - Доказ Hydrocolloid Полнила Ostomy

DEN 832.80

Пристапност
Во достапна форма

Овие елементи се направени од високо квалитетни материјали, трајни и практични.Тие се лесни за користење, не мора да се грижите за howto ги користите.Усвоен со надградена материјал, не е лесно да, услуга живот.Со овие клипови можете да ја затворите excreta торба безбедно, без повреда на вашите раце.Тие имаат широк спектар на апликации и може да се користи дома и во канцеларија.Опис на Овие производи се изработени од безбедно материјал, издржлив и практични.Се уште се бори да го најде вистинскиот Запечатување барови?На нашите стеги се изработени од високо - квалитетни PP материјал, кој е практичен и количка.Карактеристики - Боја : Lotus корен скроб.- Материјал : ПП.- Големина : 9. 50 X1. 70 X0. 50cm/ 3. 73 X0. 67 X0. 20in.- Овие елементи се направени од високо квалитетни материјали, трајни и практични.- Усвоен со надградена материјал, не е лесно да, услуга живот.- Тие се лесни за употреба, you don' t мора да се грижите за howto ги користите.- Тие имаат широк спектар на апликации и може да се користи дома и во канцеларија.- Со овие клипови можете да ја затворите excreta торба безбедно, без повреда на вашите раце.Пакет Вклучувајќи 10 x Запечатување Клипови.

Главните карактеристики

Избор на клиент