.

.

S5E5X Мини Мачка Куче Следење GPS Локатор Превенција Анти-Изгубени Водоотпорен Преносни Bluetooth Tracker за Luggages Деца Миленици Мачки Кучиња Паричникот Копче Јака Додатоци (Т?

S5E5X Мини Мачка Куче Следење GPS Локатор Превенција Анти-Изгубени Водоотпорен Преносни Bluetooth Tracker за

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Оваа загуба уред е производ врз основа на најновите Bluetooth 4. Иако поставка чекори на Андроид телефони на секој бренд се различни, тие се скоро исти. Оваа загуба уред е производ врз основа на најновите Bluetooth 4.0 и погоре, Bluetooth 4.5 g/парче (не се наплаќа)Батерија : 3 g / piece Product спецификација : 42 * 40 * 10мм торба спецификација : 7 * 12cm Bag целосен сет : домаќинот + Батеријата + хардвер ТОКА + ЈП bag Bag целосен сет : 13g / парче (со батерија) 10g / парче (без батерија)содржи : 1 КОМПЈУТЕР плоштадот загуба preventer1 PC Хардвер BUCKLE1 PC батеријата.) Само портрети, итн.Преку употреба на СТАН софтвер и мобилни телефони и други мобилни уреди за Bluetooth конекција, таа може да пакет на предмети и скапоцености (како што се копчиња, чанти, итн. Ефективната употреба на растојание од уредот може да достигне 25 метри во широк спектар.0 и погоре.Сосема оригинална батерија може да работи за повеќе од половина година.0 ниско-енергетски технологија. Иако поставка чекори на Андроид телефони на секој бренд се различни, тие се скоро исти.0 ниско-енергетски технологија.Сосема оригинална батерија може да работи за повеќе од половина година.Производ параметри : Гол метал : 5.

Главните карактеристики

42 * 40 * 10mm bag specification:
7 * 12cm
Избор на клиент