.

.

Преносни Reciprocating Видов Адаптер со Reciprocating Видов, Мултифункционални Дрво Reciprocating Електрични Вежба, апарати за Домаќинство Plug-во Машина за Сечење Алатки

Преносни Reciprocating Видов Адаптер со Reciprocating Видов, Мултифункционални Дрво Reciprocating Електрични

DEN 930.96

Пристапност
Во достапна форма

Преносни : Овој пренослив reciprocating видов комплет промени електрични вежба во reciprocating видов.Повеќе Алатки, Вклучувајќи 1pcs reciprocating видов Комплет, 3pcs reciprocating видов ножеви, 1pcs wrenc.Лесен за Носење и Употреба : се справи со Ергономски што е многу полесно и побезбедно за носење.Висока Излезна Моќност : внесување моќ зависи од вашите сопствени електрични вежба, па тоа не е одреден број.Одговара за дрво, метал cutting.Висока Ефикасност и Одлична Безбедност Перформанси : Безбедност на пила, ефикасно да се подобри ефикасноста на вашата работа.Во споредба со традиционалните електрични пили,ова Reciprocating Видов е лесен и пренослив.Спецификација : Тип : Reciprocating Видов Adapter Connecting род : 8mm/0.3 in Saw нож должина : 240mm/9.4 во,150mm/5.9 во 100mm/3.9 in Weight : Прибл.707g/24.9 oz Package листа : 1 x Преносни Reciprocating Видов Adapter3 x Reciprocating Saw1 x wrench Note : 1, Треба само-обезбедени plug-во електрична вежба на 10 mm, укажуваат на тоа работење во рок од 5 cm од дрво, метал плоча во рок од 5 mm2, операција ефект е под влијание на електричното ударна моќ и брзина, според одредена работа, барања за промена на електрични вежба, ве молиме укажуваат професионални reciprocating видов висока ефикасност requirement3, Виде ножот е reciprocating виде ножот генерички, тоа е лесно да се купи на пазарот.

Главните карактеристики

Избор на клиент