.

.

Siskiyou Спортски NHL Хром и Емајлирани Копче Синџир

Siskiyou Спортски NHL Хром и Емајлирани Копче Синџир

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Метал.Увезени.Официјално лиценцирани производ носител : Siskiyou тока.Високи полски хром финиш.Светло емајлирани тим бои.Стандард сплит прстен.Тимот лого во облик на копче синџир со одлични детали.Официјално лиценцирани NHL производ.Високи полски хром финиш.Светло емајлирани тим бои.Одличен начин да се покаже исклучите вашиот тим гордост.Стандард сплит прстен.Нашите официјално лиценцирани колегиум хром копче синџир е логото се намали и емајл исполнет со високи полски хром финиш.

Главните карактеристики

Избор на клиент