.

.

Labuduo Reciprocating Електрични Видов во Собата, Прилагодливи на Текст Моќ Светлина и Преносни Reciprocating Видов Адаптер, Ергономски Справи за Домашна Метал Сечење на Дрво Фабр?

Labuduo Reciprocating Електрични Видов во Собата, Прилагодливи на Текст Моќ Светлина и Преносни Reciprocating

DEN 827.76

Пристапност
Во достапна форма

Овој пренослив reciprocating видов комплет промени електрични вежба во reciprocating видов.Вклучувајќи 1pcs reciprocating видов Комплет, 3pcs reciprocating видов ножеви, 1pcs wrenc.Безбедноста на пила, ефикасно да се подобри ефикасноста на вашата работа.Ергономски рачка која е многу полесно и побезбедно за носење.Внесување моќ зависи од вашите сопствени електрични вежба, па тоа не е одреден број.Функција : 1. Овој пренослив reciprocating видов комплет промени електрични вежба во reciprocating видов. 2. Вклучувајќи 1pcs reciprocating видов Комплет, 3pcs reciprocating видов ножеви, 1pcs клуч. 3. Ергономски рачка која е многу полесно и побезбедно за носење. 4. Внесување моќ зависи од вашите сопствени електрични вежба, па тоа не е одреден број. 5. Безбедноста на пила, ефикасно да се подобри ефикасноста на вашата работа. 6. Одговара за дрво, метал cutting. 7.Во споредба со традиционалните електрични пили,ова Reciprocating Видов е лесен и пренослив.Спецификации : Тип : Reciprocating Видов Адаптер за Поврзување на род : 8mm/0.3 во Виде ножот должина : 240mm/9.4 во,150mm/5.9 во 100mm/3.9 во Тежина : Околу.707g/24.9 оз Пакет листа : 1 x Преносни Reciprocating Видов Адаптер 3 x Reciprocating Видов 1 x клуч Забелешка : 1, Треба само-обезбедени plug-во електрична вежба на 10 mm, укажуваат на тоа работење во рок од 5 cm од дрво, метал плоча во рок од 5 mm2, операција ефект е под влијание на електричното ударна моќ и брзина, според одредена работа, барања за промена на електрични вежба, ве молиме укажуваат професионални reciprocating видов висока ефикасност requirement3, Виде ножот е reciprocating виде ножот генерички, тоа е лесно да се купи на пазарот.

Главните карактеристики

Избор на клиент