.

.

Asixxsix 1/4in Блиц на Камерата Заградата Завртка, Црна Tripod Завртка Адаптер, Лесни 10Pcs Фотограф Користат за Двојна L-Облик Блиц на Камерата Заградата

Asixxsix 1/4in Блиц на Камерата Заградата Завртка, Црна Tripod Завртка Адаптер, Лесни 10Pcs Фотограф Користат

DEN 1176.00

Пристапност
Во достапна форма

Обично се користи за двојна L-облик блиц на камерата заградата. 10 Pcs во пакет да ги исполни вашите користат различни потреби.Направени од премиум метал, цврст и здрав во употреба.Универзал 1/4in машки 1/4in женски навој адаптер им овозможува повеќекратна инсталација избор.Мали рок, но големи резултати, неопходен додаток за фотографија љубовници.Карактеристики : Универзална 1/4in машки 1/4in женски навој адаптер им овозможува повеќекратна инсталација избор.Обично се користи за двојна L-облик блиц на камерата заградата.Направени од премиум метал, цврст и здрав во употреба.Мали рок, но големи резултати, неопходен додаток за фотографија љубовници. 10 Pcs во пакет да ги исполни вашите користат различни потреби.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Метал Боја : Црна Количина : 10 Pcs Завртка и Завртка Дупка : 1/4 Големина(Кол * H) : Прибл. 2.3 * 2cm / 0.9 * 0.8 во Тежина : Околу. 70g Пакување Листа : 1 x Пакет на 10 Pcs 1/4in Адаптер Завртки Само * Dual-L облик на протезата и камера не се вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент