.

.

Fansipro Обичните Блескаво Сијалица, Додаток Колекции На Куќи; Тоалет; Чај Соба, Канцеларија Соба, Кино, Театар; Кафе; Салон; Училница, 105x60(MM), Јасно, 2 X Блескаво Светилки.

Fansipro Обичните Блескаво Сијалица, Додаток Колекции На Куќи; Тоалет; Чај Соба, Канцеларија Соба, Кино, Театар;

DEN 301.20

Пристапност
Во достапна форма

Производот е зелена и енергетски ефикасен.Производот е ниско-клуч луксуз, и тоа е и око за заштита и заштита на животната средина.Четка за заби замена глава е направен од високо-квалитетни материјали.Прецизност производство, лесна инсталација.Производот е светлината е единствен и мека без да му наштети на очите.Одговара за овие прилики : Куќи; Тоалет; Чај Соба, Канцеларија Соба, Кино, Театар; Кафе; Салон; Училница; Сместување; Вила Бои : Јасно Материјал : Стакло Производ Облик : Неправилен Облик Целосно Нето Тежина : 126(G) Производ Висина/Дебелина : 105(MM) Производ Дијаметар : 60(MM) Напон(V) : 220 Моќност(W) : 60 Пакет Листата : 2 X блескаво светилки.Опис : производот е зелена и енергетски ефикасен.Производот е ниско-клуч луксуз, и тоа е и око за заштита и заштита на животната средина.Четка за заби замена глава е направен од високо-квалитетни материјали Прецизност производство, лесна инсталација.Производот е светлината е единствен и мека без да му наштети на очите.Тоа е долгорочна услугата живот и потрајни.Четката усвојува концизен дизајн и прекрасен изглед Таа е погодна за различни декорација стилови.Овој производ е широко се користи.Блага светлина создава пријатна атмосфера.Тоа може да се заштитат од скриени опасности поради пламен retardant и голема температура отпорни на удари материјали.

Главните карактеристики

Избор на клиент