.

.

Силиконска Маска Компатибилен со Глас Далечински (1 и 2 Генералот) за Прв ТВ (2017 Издание)(2 Генералот)/Прв ТВ Стап (Генералот 1) Далечински Управувач - Peitricrog Shockproof Зашти?

Силиконска Маска Компатибилен со Глас Далечински (1 и 2 Генералот) за Прв ТВ (2017 Издание)(2 Генералот)/Прв

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

Силиконски Случај Компатибилен со Глас Далечински управувач за Прв ТВ (2017 Издание) (2 Генералот) и Ела ТВ Стап (1 Генерација), Pendant Дизајн Далечински Управувач.ANSWER : ___________________________ NOTE : ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.Целосен пристап до сите копчиња, пристаништа, и функциите за далечински, нуди најдобро користење на чувство за контрола.Анти пропадна дизајн на грбот прави вашата рака да се чувствуваат подобро.Мека и лесна покрие го штити вашето далечинско од на лизгање, гребење, бришење прашина бришење прашина и перат.Производот се Вклучени : 1 x Силикони далечински капак.Answer : ___________________________ NOTE : Далечински Не се Вклучени!Компатибилен со : Глас 1 Генералот ТВ Далечинска Контрола Компатибилен со Ела ТВ (2017 Издание) (2 Генералот) Компатибилен со Ела ТВ Стап (1 Генерација).

Главните карактеристики

Избор на клиент