.

.

JSTEL Небото Мачка Облак Windproof УВ Чадори Auto Open Блиску 3 Виткање Голф Силна Трајни Компактен Патување Сонцето Чадор, Лесни Преносни Лесно Носење

JSTEL Небото Мачка Облак Windproof УВ Чадори Auto Open Блиску 3 Виткање Голф Силна Трајни Компактен Патување

DEN 444.00

Пристапност
Во достапна форма

водоотпорен Полиестер Тафт.Увезени. 8 ребра, не исчезнат или ' рѓа.UPF(Ултравиолетова Заштита Фактор)>50+.Посебни Употреба : Сонцето Чадор & Дожд Чадор.Преносни Компактен дизајн, лесно да се носат и се стави нагоре и надолу.Уникатен шарени дезени, направи вашиот чадор да се биде атрактивен и да изгледа модерен,око-фаќање, стилски.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ за Висока густина водоотпорен материјал, тоа е многу брзо да се исуши. 8-Fiberglass ребра се обезбеди да се намали брзината на свртуваат внатре кон надвор.СУПЕР КОМПАКТНИ ДИМЕНЗИИ Ќе може да оди никаде со овој Rainlax чадор, тоа?¡¥s супер компактен и лесен за носење.ENGINEERING DESING ЗА СПРАВИ Со мека на допир дизајниран од канџите на овој компактен чадор ги ублажува заморот на вашиот зглоб ефикасно.УВ ЗАШТИТА И ТРАЈНИ ВРАТИЛО црна слој ќе се заштитите од сонцето, UPF>50+.Во меѓувреме, користејќи високо квалитетни electroplated челик вратило и премиум смола-засилен fiberglass ребра, кои се даваат сила и флексибилност.МНОГУ РАЗЛИЧНИ ДИЗАЈНИ ЗА ВАШИОТ ИЗБОР Постојат многу различни цвет-дизајниран чадори за вашите опции, со тоа во рака, да се чувствувате објавен и блиски до природата.Ќе привлечат голем број на воодушевување погледи кога ќе се одржи овој чадор во дожд.Пакет содржи : 1 X Rainlax Чадор 1 X Носат Торбичка answer : ___________________________ NOTE : Кога ќе добие нов чадор, тоа може да се пушти мирис на винил во прв план.Не?¡¥т грижете се за тоа, тоа ќе одат надвор, кога ќе се стави надвор за неколку дена.

Главните карактеристики

Избор на клиент