.

.

Воздухот ознака Воздух ознаки Случај Телефон Пронаоѓач Keychain Tracker Уред Анти-Изгубени Песна Милениче K071

Воздухот ознака Воздух ознаки Случај Телефон Пронаоѓач Keychain Tracker Уред Анти-Изгубени Песна Милениче K071

DEN 81.60

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Пластика.Кожа. ❤【Заштитна & Носи олеснување】Оваа силикони случај е прилагодена за Воздух-тагови, така што тоа може да се заштити вашиот уред за Воздух-ознаки. ❤【Лесно да се Инсталира】Овој случај карактеристики независни дизајн да биде лесен за употреба и носат. ❤【Удобно & Трајни】Оваа заштитна маска е направена од еко-пријателски течни силикони, пот-доказ, отпорно на гребење, и перат. ❤【Она што Ќе Добиете за】1 Заштитна Маска за воздух-ознаки. (Забелешка : Воздух-ознака не е вклучен). ❤Воздух-ознака воздух-ознаки на кожата покрие воздух ознака пронаоѓач телефон додатоци keychain случај tracker песна милениче keychain копче за куче, мачка јака.За Apple воздух-ознака Кожа Случај Покритие за воздух-ознаки Keychain Ракав Школка Skin Feature:Специјално дизајнирани за воздух-ознаки за Сини заб TRACKEHigh квалитет на Кожа материјал, меки и удобни, носат-отпорни, и nontoxic, има долг животен век.Тоа може да го заштитите вашиот уред од гребнатини, испакнатини, штети и така натаму.На располагање на сите пристаништа и функции без отстранување на случај.Мулти-бои избор за задоволување на вашите потреби, додадете модата и убавината на вашиот уред.Заштитна Маска само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификации : Предмет Тип : Заштитна Cover Material : Leather Compatible со : за воздух-ознаки Bluetooth TRACKEQuantity : 1 Pc Packet се вклучени : 1 x воздух-ознаки Капак.

Главните карактеристики

Избор на клиент