.

.

Гумени Када Виткање Када кренат Воздух Када ПВЦ Анти-Лизгава Возрасни Топла Када Гумени Када 3 Боја (небото сино (светло сино))

Гумени Када Виткање Када кренат Воздух Када ПВЦ Анти-Лизгава Возрасни Топла Када Гумени Када 3 Боја (небото

DEN 1439.76

Пристапност
Во достапна форма

✦【Зачувај себе преполни простор во кујната】- Ако се уште се фрустрирани со преполни кујна простор, купување на овој производ сега!Ви помага продавница микробрановите, мали печки, шишиња, чаши, прибор за јадење, садови и други кујнски прибор лесно на вашата кујна worktop!. ✦【 Избраните материјали, силни и издржливи 】- дрвена табла + рамка направени од не ' рѓосувачки челик, лесно да се одржи 10 кг, мазни рабови на одборот и рамка без брус, без оштетување на раце, со висок квалитет. ✦【Разноврсна】 – не само за кујна.Можете исто така да зачувате тоа во плакарот, гаража, бања или било каде на друго место треба простор за складирање!. ✦【 Димензии】 - L 40-60 cm, W 36cm, H 42 см; пониска просторот е погоден за повеќето микробранови печки, и на врвот одбор можете исто така да зачувате кафе машина, морнар или друг прибор!. ✦【 Цевка рамка направена од метал за durability Versatile 】- не само што може да го ставите во вашата кујна, можете да го користите овој производ каде што треба простор за складирање.Димензија Димензија : 160cm*84cm*64cm(L*W*H)големината по постигнување 95% сатурација.Материјал : ПВЦ.Боја : Сина & Розова & Небото Сино.Вклучени Компоненти : Потрошувачка*1+Перница*1(без пумпа).Одржување На Топло Време : Околу 1 Час.Свитлива, Отстранлив, Кој Се Одвојува, Сушење.Простор За Заштеда На Вода И Енергија.Соодветна Висина И Удобно Дизајн.Можете Да Ги Впие Medicated Бања, Млеко Бања, Цвет Бања, И Тоа Може Да Биде Бебе Базен.Забелешка : Бидејќи производите се сосема нови,и тие се запечатени пакет веднаш по производството,така, првиот пат кога ќе го вклучите тоа ќе имаат некои мирис,ова е нормална појава,а не проблем на производот материјал, ве молам прости ми.Можете да ги користите туш гел,тоалетна вода или на други да се мијат,се стави на вентилирани место,мирисот ќе полека веднаш исчезнува по неколку дена!.

Главните карактеристики

Избор на клиент