.

.

Unicey Шминка Торба, Лавот на Јуда Козметички Торба Преносни Tote Патнички Воз Случај Организаторот Accessorie Случај Алатки Случај за Убавина, Жените

Unicey Шминка Торба, Лавот на Јуда Козметички Торба Преносни Tote Патнички Воз Случај Организаторот Accessorie

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

Лесно Капацитет : Патување Toiletry Торба има големина 6.9*4.1*2.8 инч / 17.5*7*10.5 см, со патент се затворени, тоа има многу складирање области за да се одржи повеќето вашата нормална големина потреби и чувајте ги на сигурно.Добро Направени и Издржливи : Овој мал шминка козметички торба е направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина, и со трајни и квалитет на патент, која ја дава оваа торба многу повеќе за заштита од вашиот просек преносни кеси.Идеален Организатор : Нашата шминка торба има една главна торба, умерена капацитет за вас да се одржи вашата дневна големи козметика.Со посебна џебови внатре, ќе може да се класифицираат предмети лесно.Идеален за Дома или Патување : торба ви овозможува да најдете работи што треба брзо и лесно да пристапите.И кога ќе патувате, можете лесно може да се свитка торба и го стави во вашиот куфер.Така, тоа е совршен за бања, хотел, фитнес, јога студио, дом, камион, авион, кампување или патување употреба.Производ Апликација : Оваа симпатична и забава мала торбичка може да се користи како шминка организатор,патување случај, молив случај,козметички торба за чанта。И тоа е исто така одличен избор за денот на вљубените подароци, ден на мајката подароци , роденденски подароци, партија или украси.Димензија : 6.9*4.1*2.8 инч / 17.5*7*10.5 cm Материјал : оксфорд ткаенина Дизајн : Една од главните торба, умерена капацитет за вас да се одржи вашата дневна големи козметика.Со посебна џебови внатре, ќе може да се класифицираат предмети лесно.Карактеристики : Лесен за носење, преносни и лесен, Тој ќе биде многу корисна додека патуваат и да се заштити вашите козметички добро.Идеални за патување,одмор,службено патување,кампување и отворено активност со Висок квалитет отпечатоци, совршен подарок за девојки, ќерки, мајка,пријатели.

Главните карактеристики

Избор на клиент