.

.

Pandasaurus ДАФА 45 mm Мек Зафат Ротари Машина, Мулти-Боја

Pandasaurus ДАФА 45 mm Мек Зафат Ротари Машина, Мулти-Боја

DEN 540.96

Пристапност
Во достапна форма

45mm Ротари Машина.Ротари машина мек зафат со флексибилни заштита.Идеален за лево и десно раце употреба, без reassemble на машина.Перница рачка за удобен зафат.Единствена safeuard може да се прилагоди својот агол автоматски преку операторите притисок.Притисни напред прекинувачот за да ја ЗАТВОРИТЕ позиција без поставување на заштита назад кон централната позиција.Со еден умен мека контрола на дизајнот да се зголеми удобност и да се намали заморот во текот на употребата.Содржи сум исклучително издржлив, од не ' рѓосувачки челик 45mm ножот.На продажба од £9.99 само £4.980 Половина цена, додека акции минатата!.

Главните карактеристики

Избор на клиент