.

.

Заштитни Случај за Мини Фото Печатач,Shockproof Складирање Преносни Патна Торба,Инстант Камера Печатач Безжична Bluetooth Преносни паметен Телефон Фото Печатач, Мрежа Џеб

Заштитни Случај за Мини Фото Печатач,Shockproof Складирање Преносни Патна Торба,Инстант Камера Печатач Безжична

DEN 2140.80

Пристапност
Во достапна форма

☀Увери : за заштита на уредот од шок, се тресат, нула.притисок или хит апсорпција и отпорни на вода.компактен мала тежина случај, лесен пристап и употреба.Печатач добро заштитени, чисти и уредни.Бидете во можност да се вклопат во ташна, торба, suite случај.Добро за дома за складирање и патување сметководствена. ☀џеб печатач случај може да биде лесен за употреба во практичниот живот.Изработен од КОМПЈУТЕР материјал, издржлив школка за заштита усвојува исклучителна изработка, лесна и практична.Погоден за џеб термички печатач.Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди, заштитна обвивка е подобрена за повеќе практичност.Заштита на машината и да се намали носат, како школка за заштита квалитетот е загарантирана, може да се користат со доверба. ☀Заштита - Заштитни случај, shockproof и dustproof и отпорен на вода, производот може да се ефикасно се апсорбираат влијанија и намалување на штетите предизвикани од случајно bumping, и го штити вашиот печатач.Сите околу заштита на вашиот уред. ☀лесно и виси, Мрежа џеб е за складирање на кабли или други додатоци и да ги задржи во добра состојба, внатрешниот јаже е погодно за печатач за да излезе.и надворешниот патент погодност за лесно во отворање и затворање. ☀Грижете се-бесплатно Гаранција : понуда 100% наплата со квалитет проблем.За продажба на заштитни случај само, Уред или додатоци се продава одделно.КЛИКНЕТЕ на портокал копчето за да се купи.Сподели со твоите преглед подоцна.Преносни термички bluetooth печатач заштитна shell Description-100% сосема нов висок quality Transparent и тешко, силикони е мека, совршено одговара на вашите убавина потреби, целосно да се заштити вашиот подарок-материјал : пластика-Боја : како шоу-Количина : 1-Size : за 8.1 x 8.1 x 4.4 cm, погодна за сите печатачи помала од овој size Weight : 30 grams Package се Вклучени : 1 xl bluetooth печатач заштитни случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент