.

.

Род Волфрам Electrode,10Pcs WP Род Волфрам Electrode Лак Игла за Заварување Тенка Алуминиумска Челик Зелена 1.6 mm

Род Волфрам Electrode,10Pcs WP Род Волфрам Electrode Лак Игла за Заварување Тенка Алуминиумска Челик Зелена

DEN 248.64

Пристапност
Во достапна форма

【Висок Квалитет】 производот се користи за заварување тенка нерѓосувачки челик, алуминиум и алуминиумски производи. 【Безбедносни Цели】 На лак се повеќе концентрирани и стабилна отколку на други производи, се чувствуваат повеќе безбеден. 【Улица цена】 сет на волфрам прачки за заварување со 10pcs.Доволно количество и добар квалитет , може да се користи за подолг период. 【Стабилен квалитет】, Генерално, ќе добиете некоја повисока сила на родител метал отколку пред тоа.Подобар квалитет отколку заеднички волфрам заварување род. 【Лесна Работа】 Оваа волфрам држи многу добро време постојано заварување.Тоа може да биде заварување без неочекувани balling или горат назад.

Главните карактеристики

Избор на клиент