.

.

Infgreateh Кујна Отпад Бин Кабинет Виси Ѓубре Може Да Ѓубре Барел Контејнер За Складирање Зелена

Infgreateh Кујна Отпад Бин Кабинет Виси Ѓубре Може Да Ѓубре Барел Контејнер За Складирање Зелена

DEN 1980.00

Пристапност
Во достапна форма

Едноставна форма, домот боја.Виси дизајн, заштеда на простор, лесен за употреба.Тоа исто така може да се користи на маса за складирање мали предмети, направи вашиот десктоп чисти.Мека-затвори капакот ја намалува бучавата од отворање/затворање и го продолжува животниот век.Отпечатоци-доказ, дупка со отпорен и издржлив насликани метал надворешноста.Спецификации Тип : Ѓубре Кошница Материјал : Пластични Карактеристики : Мини, Корисни, Трајни, Виси Дизајн, Кујна Додаток Големина : 21cm x 17.8 cm x 9cm/8.27 инчен x 7.01 инчен x 3.54 инчен (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Ѓубре Кошница.

Главните карактеристики

Избор на клиент