.

.

Про Уметност Злато Најлон Paintbrush

Про Уметност Злато Најлон Paintbrush

DEN 1900.80

Пристапност
Во достапна форма

Злато Најлон Лагер #10/0.31" долго влакната.За користење со acrylics, масло, дамки, акварели, alkyds, и tempera.Про Уметноста Уметникот Одберете Четки понуди широк спектар на најпопуларните стилови и големини во синтетички, природни и помеша коса.На задната страна на секој пакет ја илустрира четка видови и користи со лесна четка за чистење инструкции.Про Уметноста Уметникот Одберете Четки понуди широк спектар на најпопуларните стилови и големини во синтетички, природни и помеша коса.На задната страна на секој пакет ја илустрира четка видови и користи со лесна четка за чистење инструкции.Злато Најлон Лагер #10/0 - .31" долго влакната.За користење со acrylics, масло, дамки, акварели, alkyds, и tempera.Вклучува заштитен ракав.

Главните карактеристики

Избор на клиент