.

.

MoJack Превозникот Лента со Слободни Мулти-Користете Hitch - Универзална Станбени Јава Трева Трактор Прилог, 60lb Тежина Капацитет

MoJack Превозникот Лента со Слободни Мулти-Користете Hitch - Универзална Станбени Јава Трева Трактор Прилог,

DEN 1836.00

Пристапност
Во достапна форма

Лесно се придава на Мулти-Користете hitch.Транспорт прекривка, песок, ѓубрива и слично.Мала Тежина.Бара употреба на Мулти-Користете Hitch, се продава одделно.Поддржува до 60lbs.Hitch + Систем воведува Превозникот Фах прилог.Одлично за околу дворот - транспорт прекривка, ѓубриво, песок или било какви тешки предмети со леснотија.

Главните карактеристики

Избор на клиент