.

.

Swordfish 10008-349pc Ротари Алатка Додатоци Комплет за Сечење Мелење Пескарење Острат Резба Полирање, вкупно 349 парчиња

Swordfish 10008-349pc Ротари Алатка Додатоци Комплет за Сечење Мелење Пескарење Острат Резба Полирање, вкупно

DEN 846.96

Пристапност
Во достапна форма

【РАЗЛИЧНИ】Вкупно 349 парчиња ротари додатоци, вклучува полирање восок, вежба малку, смола сечење пршлен, волнени филц, филц полирање совет, смола сечење диск поврзување прачка, мелење игла, итн. 【МУЛТИ ФУНКЦИЈА】За гравирање, мелење, полирање, мелничката, четкање, метална површина за чистење, derusting, deburring, итн.Опремени со специјални хром-обложено collets(1.6 mm, 2.4 mm и 3.2 mm) и крпа тркала кои се посветени да полирање на накит, стакло, jade. 【СКЛАДИРАЊЕ КУТИЈА】Сите делови организирани во специјални дизајнирани силна кутија , се одржа и заклучени во врвот послужавник и три страна фиоки за да се избегне делови што излегуваат во јавноста надвор. 【ШИРОКО КОРИСТЕЊЕ】Идеален за микро електронски уреди и други линии, како што се фини детали работа на жад, керамика, стакло, дрво, челик, прекалени, леано железо, челик.Swordfish 10008 - 349 парчиња Ротари Алатка Додатоци Комплет за Сечење Мелење Пескарење Острат Резба Полирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент