.

.

MULTICOMP ПРО - 83-16628 - Компјутерски Кабел, VGA Приклучок, VGA Приклучок, 6 ft, 1.83 m, Црна

MULTICOMP ПРО - 83-16628 - Компјутерски Кабел, VGA Приклучок, VGA Приклучок, 6 ft, 1.83 m, Црна

DEN 218.64

Пристапност
Во достапна форма

MULTICOMP ПРО - 83-16628 - Компјутерски Кабел, VGA Приклучок, VGA Приклучок, 6 ft, 1.83 m, Црна.Конектор Тип Б : VGA Приклучок;Јакна Боја : Црна;Палета на производи : -;Должина на Кабел - Метрички : 1.83 m;Конектор Тип : VGA Приклучок;Должина на Кабел - Империал : 6ft;.

Главните карактеристики

Избор на клиент